Sıkça Sorulan Sorular
Fiyatlarınıza kargo ve KDV dahil midir ?

Fiyatlarımızın tamamına KDV dahildir, Siparişlerinizde Kargo ücretinin Aras Kargo için 11,80 TL'si, alıcıya aittir.

 

www.yukselpastacilik.com size ne gibi avantajlar sağlar ?

Öncelikle evinizde,iş yerinizde yada mobil olarak hiç zaman kaybetmeden,üyelik prosüdürü gerekmeden direkt olarak istediğiniz ürünü en hızlı şekilde alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün çoğu zaman aynı gün ve olağanüstü durumlarda 3 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya verilir hiç bir zaman ve emek harcamadan kapınıza kadar satın almış olduğunuz ürün teslim edilir. Hergün artan ürün çeşitlerimizle değişen ihtiyaçlarınıza göre mutlaka bir ürün bulabilirsiniz.Hızlı ve kolay alışveriş yapar değerli zamanınız sizlere kalmış olur.

150 TL ve Üzerine Ücretsiz Kargo Nasıl Çalışmaktadır ?

Kargo ödenmeden ürünlerin gönderilmesi için alınan ürünlerin toplam bedeli 150 TL yi geçmiş olmalıdır.

Kapıda ödeme ücreti bu tutara dahil değildir.

Ücretsiz Kargo ile alınan ürünlerden bir veya birkaçının iadesi söz konusu olduğunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

WhatsApp İle Sipariş nasıl olmaktadır ?

Ürün incelerken whatsapp sipariş hattı linkine tıklayarak otomaitk olarak whatsapp uygulamasına yönlendirileceksiniz ve direk bizimle bağlantıya geçmiş olacaksınız.

Merkez : Rüstempaşa mah. Kızılhan Sokak No:1/B Eminönü/ İstanbul/Türkiye Tel: 0212 519 96 73--------Fax: 0212 519 96 74 Mail:info@yukselpastacilik.com musterihizmetleri@yukselpastacilik.com ------------------------------------ Şube: Siyavuşpaşa Mahalesi. Çamlık Cad Fındık Sokak No:5 Bahçelievler/İstanbul Tel:0212 504 61 18 Mail:bilgi@yukselpastacilik.com

0533 472 4 472
destek@yukselpastacilik.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.