Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Anket

Kokteyl Süsleri - Pipetler

Sıralama:

Kokteyl Ürünleri

 

Farklı içeceklerin uyumlu karışımı sonrası ortaya çıkan güzel görüntüye kokteyl diyebiliriz. Parti davet ve organizasyonlarınızda misafirler için özel kokteyller hazırlamak ve güzelce servis etmek kesinlikle +100 puan değerindedir. Kokteyller bir parti için ferahlatıcı bir lezzet olmanın yanı sıra süslü görüntüsü ile de her bir misafiri keyiflendirmenin ayrıcalıklı bir yolu konumundadır. 

 

Kokteyl Karıştırıcıları  

 

İlk adım, kokteyl hazırlanışı sırasında karıştırıcınız bulunmuyorsa sorun yaşama ihtimaliniz bir hayli yüksek demektir. Kaliteli kokteyl karıştırıcılar ile hem içeceğinizi istediğiniz kıvama kavuşturabilir, hem de içeceğinize bir renk daha katabilirsiniz.

 

Pipetler

 

İkinci adım, hazırlanan kokteyli sunuş şekliniz ve içim kolaylığı sağlamanın yolları. En harika içeceklerin bile içim şekli kolay değilse damak tadınız hızlıca küsebilir. Birileri kolay kullanım mı dedi? Akıllara www.yukselpastacilik.com çözüm ortaklığı geliyor ki doğru. Rengarenkk Pipetler ile istediğiniz görüntüye kavuşmanız için 4 seçeneğiniz var. Bizde teklif var ısrar yok. Yol göstermek hele ki konu kokteyl ise boyun borcumuz. Buyurun hayal etmesi güç, işlevli pipet alternatifleriniz; Desen,şekil,renk ve tarz…

Frozen Pipetle, Kağıt Pipetler, Körüklü Pipetler, Şekilli Pipetler

Kokteyller sadece içeceklerden ibaret değildir. Ya kokteyl partileri? Ufak atıştırmalıklar, güzel müzikler ve keyifli sohbetler ile beraber sunulan içecekler Kokteyl partisini ortaya çıkarır. Tepside gelen o ufak lezzetlerin gözünüzün önüne geldiğinin farkındayız. Peki, bu atıştırmalıkları süslemenin yolu yok mu? Tabi ki var; Süslü kürdan, bambu kürdan ve şekilli kokteyl kürdanlar vereceğiniz davet veya organizasyona göre zevkinizi konuşturmanın harika bir yolu.

Şekilli  Kokteyl Kürdanlar, Bambu Kürdanlar, Süslü Kürdanlar

Not: Standarda yakın kürdan arayışında olan misafirlerinizi de unutmamalısınız.

Düz Kürdanlar

Not 2: Çöp şişler ile neler yapılabilir bir düşünün… 

Çöp Şiş ve Tahta Karıştırıcılar

Son aşamaya geldik. İçecekler karıştırıcıları ve pipetleri ile hazırlandı. Yiyecekler kürdan ve verimli çöp şiş kullanımı ile zenginleştirildi. Geriye kalan ne? Cevap  Mini Ürünler; yani mini cam kavanoz, kübik kase, tıpalı şişe, tatlı kase ve oval kaseler gibi tamamı minik boy ürünlerden oluşan ve kokteyl partilerinin ana unsurlarından meydana gelen ürünler topluluğudur. Amacı basitçe her kokteyl partisinde sunumu olduğundan daha da hoş bir görüntüye kavuşturmak olan mini kokteyl ürünleri, partilerin küçük sürprizlerini simgeliyor.

Mini Kokteyl Ürünleri

Bu ürünlerin tamamı için tek adresiniz www.yukselpastacilik.com

Merkez : Rüstempaşa mah. Kızılhan Sokak No:1/B Eminönü/ İstanbul/Türkiye Fax: 0212 519 96 74-------Tel : 0212 519 96 73 Mail:info@yukselpastacilik.com musterihizmetleri@yukselpastacilik.com ------------------------------------ Şube: Siyavuşpaşa Mahallesi. Çamlık Cad Fındık Sokak No:5 Bahçelievler/İstanbul Tel:0212 504 61 18 Mail:bilgi@yukselpastacilik.com

0539 555 0 123
destek@yukselpastacilik.com
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.